flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

День відкритих дверей

01 червня 2018, 10:04

Прес-анонс

      06 червня 2018 року о 10 годині 00 хвилин  у приміщенні Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська, за адресою: м. Дніпро, вул. Паторжинського 18-а, відбудеться день відкритих дверей для ліцеїстів Міського юридичного ліцею.

У ході проведення заходу ліцеїсти отримають можливість ознайомитися з роботою суду, порядком розгляду судових справ, фіксування судового процесу, роботою та обов’язками працівників апарату суду, матимуть змогу оглянути службові приміщення суду, поспілкуватися з суддями та працівниками апарату суду, а також відвідати відкрите судове засідання.

Керівник апарату суду Ткаченко Лілія Михайлівна, розповість про суд як ланку в системі судоустрою України, ознайомить присутніх з новітніми технічними можливостями ведення судового процесу системою відеоконференцзв’язку.

Даний захід проводиться за підтримки ТУ ДСА України в Дніпропетровській області, з метою ознайомлення молоді з діяльністю судів загальної юрисдикції, підвищення рівня правової культури, ознайомлення з практичними питаннями  реалізації прав осіб на звернення до суду